Stavby a rekonstrukce

Chystáte se na částečnou nebo kompletní rekonstrukci? Přemýšlíte o stavbě nové nemovitosti pro svou rodinu či podnikání? Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce. Zajistíme kompletní stavbu či rekonstrukci – včetně projektu, vyřízení stavebního povolení, technického dozoru i zajištění kolaudačního řízení.

Realizace nových staveb od A do Z

Na základě vašich požadavků se postaráme o kompletní výstavbu. Klientům pomáháme splnit sny o novém rodinném domě nebo moderním zázemí pro úspěšné podnikání. Realizaci zajistíme jako hlavní dodavatel materiálu i prací nebo jako subdodavatel jednotlivých částí. Zajistíme pro vás:

 • projektové práce,
 • získání stavebního povolení,
 • kompletní výstavbu,
 • technický dohled v průběhu realizace,
 • kolaudační řízení,
 • další práce dle vašich potřeb a požadavků.

dum

Kromě stavebních prací navrhujeme a zařizujeme vybavení pro interiéry. Na přání se postaráme také o úpravu exteriérů, zahrad a ostatních ploch souvisejících s vaší stavbou. Ideálním doplňkem vaší stavby mohou být například dřevěné či WPC terasy nebo ploty s výplní z dřevoplastu (WPC).

Rekonstrukce domů i firemních prostor

Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů a komerčních objektů. Veškeré stavební práce plánujeme s maximální pečlivostí a důrazem na splnění vašich požadavků. Kromě jiného vám poradíme i se sladěním vzhledu stavby s okolím. Naši odborníci naplánují rekonstrukci tak, aby:

 • splňovala všechny technické a odborné nároky na stavbu,
 • byla provedena s ohledem na stávající vzhled budovy,
 • vhodně doplňovala bezprostřední okolí nemovitosti.

Kromě rodinných domů se zaměřujeme také na komerční prostory. Zařídíme pro vás výstavbu či rekonstrukci kancelářských budov, skladů, dílen nebo výrobních hal. Komerční prostory navíc maximálně přizpůsobíme vašemu podnikání. Díky tomu se vám investice do rekonstrukce skutečně vyplatí.

Proč stavět a rekonstruovat s námi?           

Všechny stavební práce i rekonstrukce u nás řídí zkušený stavbyvedoucí, který zajišťuje také veškeré záležitosti související s inženýrskou činností. Odbornost našich pracovníků potvrzují získané certifikáty a více než 24 let působení ve stavebnictví.

 • Kromě kvality poskytovaných služeb si naši zákazníci chválí také kompletní servis. Náš tým se skládá ze stálých pracovníků různých profesí i externích odborníků.
 • Jako generální dodavatel se postaráme o veškeré práce, které jsou důležité pro úspěšné dokončení projektu – ušetříme vám tak jednání s různými dodavateli.

Hledáte dodavatele stavby nebo rekonstrukce?

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? Plánujete rekonstrukci stávajících prostor? Chcete se poradit nebo na něco zeptat? Kontaktujte nás. Pokud máte zájem o cenovou kalkulaci, vyžádejte si nezávaznou nabídku.