Naše nabídka

Máte krásný dům se zahradou a k dokonalosti vám chybí jen útulná terasa nebo dobře vypadající plot, který by vás ochránil před zraky sousedů? Hledáte firmu, která vám dodá nejen finální produkt, ale i všechny související práce? Využijte naše profesionální a dostupné služby. Zaměřujeme se na výstavbu dřevěných teras, WPC teras a WPC plotů a opláštění.

  • Podle vašich požadavků dodáme materiál i všechny stavební práce razitka
  • Máme mnohaleté zkušenosti s prací se dřevem i dřevoplastem
  • Provádíme rovněž stavby a stavební dozory

Kvalita na prvním místě

Naši zákazníci si nás vybírají především proto, že poskytujeme kvalitní služby. Klíčem k profesionálnímu provedení jsou naši kvalifikovaní pracovníci a jejich zkušenosti v oboru. Navíc nabízíme kompletní servis – pokud se rozhodnete pro terasu či plot od naší firmy, zajistíme pro vás:

  • Technický návrh,
  • výběr designu materiálu vhodného pro vaši terasu a váš dům,
  • dodání materiálu,
  • stavební práce.

Terasa: odpočinek a relaxace

Sníte o venkovní terase, kde bude radost trávit nejen letní večery? Podívejte se na nabídku teras od naší společnosti. Zaměřujeme se na realizace teras z klasického dřeva i z vysoce odolného dřevoplastu (WPC).

Plot: ochránce soukromí

Nejlepší ochranou a zárukou klidu ve vašem vlastním domě je kvalitní plot. Užívejte si příjemného soukromí. Naše společnost dodává výplně plotu z materiálu WPC a zajišťuje také kompletní dodávku včetně stavebních prací.

Chcete se poradit nebo na něco zeptat?

Máte dotaz na služby z naší nabídky? Kontaktujte nás – vaše otázky rádi zodpovíme. Nezapomeňte se podívat také do galerie na vybrané reference,

Námi nabízené produkty WPC jsou od předního evropského výrobce WPC - WOODPLASTIC a.s.            

 terasove centrum